Calendar
2019 July
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Programs

July 26. Friday 16:00, Kapolcs, Evangélikus templom

Művészetek Völgye

Egy barokk szupersztár - Händel Mporté dióhéjban

Házigazda: Eckhardt Gábor

https://www.muveszetekvolgye.hu/programok/469-egy-barokk-szupersztar-haendel-portre-diohejban

DetailsDetails

Műsor:

Almira – Overture

Agrippina – Vaghe perle

Rinaldo – Lascia, ch’io pianga

Alcina – Overture

Saul – Sinfonia

Messiah – Rejoice greatly

Solomon – Sába királynőjének érkezése

Theodora – O, thou bright sun

Jephtha – Farewell, ye limpid springs


August 21 - 26. Wednesday - Monday 09:00, Nagykanizsa, Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI

V. Farkas Ferenc Zongoratábor és Mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


September 07. Saturday 10:00, Gödöllő, F. Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

Zenehíd - nemzetközi konferencia az ifjúság zenei neveléséről

Előadás


September 18. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


September 22. Sunday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 1. koncert


September 24. Tuesday 09:00, Budapest, Zeneakadémia

Mesterkurzus a tokyoi Geidai Egyetem növendékei részére


September 27. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lei

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 1. koncert


September 28. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lei

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 1. koncert


October 08. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Mozart-kugli - azaz az osztrák zene ízei

Interaktív előadás


October 08. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Mozart-kugli - azaz az osztrák zene ízei

Interaktív előadás


October 13. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum I.

Dömötör Máté zongorahangversenye

Közreműködik: Szovák Kitti Mónika  - gordonka

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


October 15. Tuesday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 2. koncert


October 16. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


October 25. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Noi

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 2. koncert


October 26. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Noi

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 2. koncert


November 08. Friday 09:30, Veszprém, Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola

Szakmai nap - mesterkurzus

Kurzusvezető tanár


November 13. Wednesday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 3. koncert


November 15 - 16. Friday - Saturday 09:00, Budapest, Tóth Aladár Zeneiskola

I. Magyar Kortárs Kamarazenei Fesztivál 

Zsűrizés


November 17. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum II.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


November 20. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


November 22. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lui

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 3. koncert


November 23. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lui

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 3. koncert


November 29 - 30. Friday - Saturday 09:30, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Mesterkurzus


December 03. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Csehmegék - azaz gazdag kínálat a cseh zenei műhelyekből


December 03. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Csehmegék - azaz gazdag kínálat a cseh zenei műhelyekből


December 04. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


December 05. Thursday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 4. koncert


January 20. Monday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 5. koncert

Beavató előadás

DetailsDetails

Liszt: Les preludes

Britten: Szerenád

Saint-Saens: III. „Orgona” szimfónia

Km: Szappanos Tibor, Tekula Endre, vez: Kovács János


January 22. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


January 26. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum III.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


February 19. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


February 24. Monday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum IV.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


February 28. Friday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 6. koncert


March 13. Friday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 7. koncert


March 18. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


March 22. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum V.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


March 27 - 29. Friday - Sunday 10:00, Szentendre, Vujucsics Tihamér Zeneiskola

X. Országos Verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára

Zsűrielnök


April 03. Friday 09:30, Veszprém, Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola

Lantos Magda Zongoraverseny

Zsűrielnök


April 19. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Eckhardt Gábor zongorahangversenye


April 21. Tuesday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 8. koncert

Beavató előadás

DetailsDetails

Schoenberg: Megdicsőült éj

Brahms: IV. e-moll szimfónia

Vez: Stanislav Kochanovsky


April 22. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


May 03. Sunday 09:00, Tokió/Japán, Egyetem

Japán Bartók Zongoraverseny

Zsűrizés


May 04. Monday 09:00, Tokió/Japán, Egyetem

Mesterkurzus


May 10. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum VI.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


May 13. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene