Calendar
2019 December
MonTueWedThuFriSatSun
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Programs

December 14 - 19. Saturday - Thursday 10:00, Peking, Központi Konzervatórium

Mesterkurzus


January 14. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Felismered-e? - avagy mitől barokk, mitől klasszikus?


January 14. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Felismered-e? - avagy mitől barokk, mitől klasszikus?


January 17. Friday 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikus Klébzelet


January 20. Monday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 5. koncert

Beavató előadás

DetailsDetails

Liszt: Les preludes

Britten: Szerenád

Saint-Saens: III. „Orgona” szimfónia

Km: Szappanos Tibor, Tekula Endre, vez: Kovács János


January 22. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


January 26. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum III.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


January 30 - 31. Thursday - Friday 09:00, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Mesterkurzus kínai diákok számára

Kurzusvezető tanár


February 01 - 02. Saturday - Sunday 09:00, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Kína-EU Ifjúsági Liszt Zongoraverseny

Zsűrielnök


February 02. Sunday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Beethoven - maraton

A Budapesti Fesztiválzenkar rendezvénye

A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem hallgatóinak hangversenye a Fesztiválszínházban

Szerkesztette: Eckhardt Gábor


February 11. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Megérzed-e? - avagy mitől klasszikus, mitől romantikus?


February 11. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Megérzed-e? - avagy mitől klasszikus, mitől romantikus?


February 14. Friday 09:30, Veszprém, Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola

Szakmai nap - mesterkurzus

Kurzusvezető tanár


February 18. Tuesday 09:30, Cegléd, Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Regionális Zongoraverseny

Zsűrielnök


February 19. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


February 20. Thursday 17:30, Budapest, Tóth Aladár Zeneiskola

Bösendorfer koncertek

Foskolos Bettina és Fehér Norbert hangversenye

Házigazda: Eckhardt Gábor


February 23. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum IV.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


February 26. Wednesday 10:00, Eger, Farkas Ferenc Zeneiskola

Kistérségi Bartók Béla Zongoraverseny

Zsűrizés és bemutató tanítás


February 28. Friday 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikus Klébzelet


February 28. Friday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 6. koncert


March 04 - 07. Wednesday - Saturday 10:00, Kaposvár, Szivárvány Kultúrpalota

Zene-varázslat Négykezes Zongoraverseny

Zsűrizés


March 11. Wednesday 12:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Mesterkurzus


March 12. Thursday 18:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Liszt zongoraest


March 13. Friday 10:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Felvételi meghallgatás


March 18. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


March 20. Friday 10:00, Szombathely, Bartók Zeneiskola

Sistrum Zongoraverseny

Zsűrielnök


March 22. Sunday 11:00, Budapest, Zeneakadémia Solti terem

Lisztkukacok Akadémiája

Vadak


March 22. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum V.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


March 24. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 1. - A lázadó


March 24. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 1. - A lázadó


March 27 - 29. Friday - Sunday 10:00, Szentendre, Vujucsics Tihamér Zeneiskola

X. Országos Verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára

Zsűrielnök


March 31. Tuesday 09:30, Szekszárd, Liszt Ferenc Zeneiskola

Tolna Megyei Zongoraverseny

zsűrielnök


April 03. Friday 09:30, Veszprém, Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola

Lantos Magda Zongoraverseny

Zsűrielnök


April 07. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 2. - A költő


April 07. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 2. - A költő


April 19. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Eckhardt Gábor zongorahangversenye


April 21. Tuesday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 8. koncert

Beavató előadás

DetailsDetails

Schoenberg: Megdicsőült éj

Brahms: IV. e-moll szimfónia

Vez: Stanislav Kochanovsky


April 22. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


April 24. Friday 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikus Klébzelet


April 29. Wednesday 09:30, Cegléd, Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Regionális Kamarazene Verseny

Zsűrielnök


May 03. Sunday 09:00, Tokió/Japán, Egyetem

Japán Bartók Zongoraverseny

Zsűrizés


May 04. Monday 09:00, Tokió/Japán, Egyetem

Mesterkurzus


May 10. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum VI.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


May 13. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


May 15. Friday 09:00, Budapest, Szabolcsi Bence Zeneiskola

Budapesti Zongoraegyüttesek Fesztiválja

Zsűrizés


May 19. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 3. - A remete


May 19. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 3. - A remete


June 15 - 20. Monday - Saturday 08:00, Budapest, Ádám Jenő Zeneiskola

XXI. Vonós és zongora mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


August 21 - 26. Friday - Wednesday 08:00, Nagykanizsa, Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI

VI. Farkas Ferenc Zongoratábor és Mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


November 27 - 29. Friday - Sunday 09:00, Budapest, Óbudai Társaskör

6. Nemzetközi Bartók Zongoraverseny Zeneiskolások részére

Zsűrielnök